Zespól  powstał w 2005 roku z inicjatywy  artystów indiańskiego zespołu CATAWBA -  obecny skład tworzy 6 par tanecznych. W repertuarze dominują klasyczne tańce liniowe oraz tańce towarzyskie opracowane z myślą o uczestnikach imprez tematycznych w stylu western i country.

Zespół taneczny country

W programach western -  skład podstawowy zespołu tworzy  9 tancerzy. W śród nich jest osoba prowadząca program. Część country realizują  3 pary country  a indiański 4 .

Zespół posiada własne scenariusze imprez  western i country, które udostępnia w ramach wsparcia organizacyjnego imprez..

 

W 2006 roku Zespół otwierał Piknik Country w Bieszczadach,  a  rok później I międzynarodowy Folk&Country Festival w Ustroniu. W roku 2008 zespół był gościem Festiwalu Western-Country w Sułominie i Mielcu

Od roku  2008 zespół realizuje kampanie promocyjne country po kraju - ma już na koncie sieć  restauracji Sioux  i Pikniki Country w kraju oraz zagranicą.

W roku 2009-tym zespół realizował  programy piknikowe i festiwalowe dla miast i firm na terenie całego kraju. Największym wzięciem cieszyły się programy typu western z Indianami i kowbojami.

Podczas występów zespół prowadzi gry i konkurencje kowbojskie oraz prowadzi naukę tańca country dla publiczności. Zabawia również wspólnymi tańcami towarzyskimi.

Zespół wspiera imprezy własną wioską indiańską wraz z dekoracjami.

 Impreza western-country w Mielcu - taniec z publicznością 

więcej na www.kondor.hm.pl

Kontakt :

Krzysztof Zawojski

catawba@o2.pl

kom. 505 961 268

 

jako Indianie w programie western-country

gry i zabawy kowbojski

np. - rzut lassem